Загрозлива зона у м. Кропивницькому оздоровлена від захворювання на сказ Рекомендовані

За участю представників Держпродспоживслужби області 15 січня поточного року при Міській раді м. Кропивницького проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії з приводу зняття карантинних обмежень зі сказу собаки в приватному домоволодінні та загрозливій зоні – частині території мікрорайону Масляниківки.

Фахівці Кропивницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області здійснили всі необхідні заходи щодо недопущення поширення даної інфекції. Спеціалісти Кропивницької міської державної лікарні ветеринарної медицини провели щеплення тварин у приватних домоволодіннях загрозливої зони антирабічною вакциною. Ін’єкції отримали 37 котів та 93 собаки, наразі профілактичні щеплення тварин у м. Кропивницькому продовжуються.

У приватному домоволодінні та на території подвір'я, де було зафіксовано випадок захворювання тварини на сказ, проведено заключну дезінфекцію. З 15 січня поточного року територія оздоровлена від захворювання на сказ.

Довідково. Сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується враженням центральної нервової системи й завжди закінчується смертю. Зараження людини відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок.

Основним методом боротьби зі сказом є щеплення. Його необхідно робити щорічно всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку. Вакцина проти сказу є безкоштовною, оплатити треба лише необхідні витратні матеріали (шприц тощо). Для проведення щеплення тварин проти сказу необхідно звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2024161
Сьогодні
Цього місяця
Всього
57
12335
2024161

Ваш IP: 18.204.227.117
07-06-2020