Держпродспоживслужба і Держпраці на рівні області підписали меморандум про співпрацю Рекомендовані

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Управління Держпраці в Кіровоградській області підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері детінізації зайнятості та доходів населення.

Документ підписали керівники територіальних органів Ігор Бойчук та Сергій Подорожний.

Відповідно до документа Держпродспоживслужба та Держпраці на рівні області зобов’язуються взаємодіяти з метою підвищення ефективності роботи з детінізації трудових відносин та заробітної плати в рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», поліпшити співпрацю щодо обміну інформацією, узгоджувати здійснення заходів контролю суб’єктів господарювання, підстави для здійснення яких визначені законодавством для сторін.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань щодо об’єднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці, реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобігання «тіньовій» зайнятості та виплаті доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету та запобігання правопорушенням у сфері трудових відносин.

7uytuiuuiuoui

Керівник Держпродспоживслужби області Ігор Бойчук наголосив, що нелегальне працевлаштування тягне за собою чимало порушень в багатьох сферах, зокрема, в торгівлі, забезпеченні безпечності харчової продукції, дотриманні санітарних норм. Тільки завдяки спільним діям, системно, крок за кроком можна досягти поставленої мети: дотримання вимог нормативно-правових актів суб'єктами господарювання та забезпечення належного рівня захисту здоров'я людей.

 

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1487874
Сьогодні
Цього місяця
Всього
473
62457
1487874

Ваш IP: 3.226.251.81
19-08-2019