Сплативши понад 37 тис. грн штрафу за порушення вимог законодавства щодо безпечності харчових продуктів, на підприємстві усунули всі виявлені недоліки Рекомендовані

Як повідомлялося на нашому сайті в інформації «Виявлено невідповідність харчової продукції», в одному з мережевих магазинів спеціалісти Держпродспоживслужби області відібрали для дослідження зразки буженини «Обідньої» у вакуумній упаковці виробництва ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат» «Українські ковбаси», Кіровоградська область. Згідно з результатами лабораторної експертизи в продукті були виявлені бактерії кишкової палички (коліформи).

Для встановлення причин бактеріального забруднення продукту Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провело позапланову перевірку підприємства. У ході перевірки було виявлено порушення вимог законодавства.

Керуючись законами України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності України», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та відповідно до вимог Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператору ринку було вручено припис щодо вжиття заходів, направлених на усунення порушень вимог чинного законодавства, та винесено постанову, відповідно до якої суб’єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 37 230 грн.

Повторна позапланова перевірка підприємства була здійснена 30 січня. Її результати показали, що суб’єкт господарювання виконав усі вимоги припису та усунув виявлені порушення.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1487898
Сьогодні
Цього місяця
Всього
497
62481
1487898

Ваш IP: 3.226.251.81
19-08-2019