За порушення вимог технічних регламентів суб’єкти господарювання оштрафовані на понад 330 тисяч гривень Рекомендовані

Відповідно до Плану здійснення діяльності з ринкового нагляду спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області протягом 2018 року провели 88 перевірок характеристик продукції. У ході цих заходів встановлено порушення вимог технічних регламентів у 134 одиницях продукції - низьковольтне електричне обладнання, миючі засоби, іграшки, радіообладнання. За ці порушення передбачена відповідальність згідно з п.2 ч.2 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Відповідно до результатів перевірок прийнято 257 рішень про вжиття обмежувальних заходів та винесено постанови про накладення штрафних санкцій. За введення в обіг продукції, що не відповідає встановленим вимогам, до суб’єктів господарювання застосовано штрафні санкції на суму 333,65 тис. грн, стягнуто 246,5 тис. грн. На продукцію, щодо якої виявлено порушення, введено тимчасову заборону або обмеження на її реалізацію на ринку до усунення формальної невідповідності.

Під час заходів зафіксовано 11 випадків недопущення суб’єктами господарювання посадових осіб до перевірок. У зв’язку з цим застосовано господарські та адміністративні санкції.

Для проведення лабораторних експертиз щодо безпечності та якості нехарчової продукції у суб’єктів господарювання відібрано 50 зразків (100 одиниць) продукції. За результатами випробувань 10 зразків відповідали встановленим нормам (дитячий одяг, шкарпетки, рюкзак) та 40 – мали порушення (електрична побутова техніка, світлотехніка, миючі засоби, дитячі іграшки). Зокрема, 1 зразок продукції мав високий рівень загрози, тому було винесене рішення про заборону надання цієї продукції на ринку.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1487829
Сьогодні
Цього місяця
Всього
428
62412
1487829

Ваш IP: 3.226.251.81
19-08-2019