Ситуація із забезпеченням належних санітарно-гігієнічних умов у закладах загальної середньої освіти області поліпшиться Рекомендовані

Минулого тижня на засіданні сесії обласної ради депутати розподілили цільову освітню субвенцію з державного бюджету, яка надійшла наприкінці минулого року, передбачивши 7,4 млн грн на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у закладах. Ці кошти призначені для облаштування та ремонту внутрішніх туалетів, утеплення зовнішніх туалетів. Також заходи передбачають підведення до рукомийників холодної та гарячої води.

Стан готовності закладів освіти області до 2018-2019 навчального року засвідчив, що у їх низці не вирішене питання облаштування внутрішніми туалетами. Зазначене питання перебувало в полі зору Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області згідно з покладеними повноваженнями.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, запобігання погіршенню епідемічної ситуації Держпродспоживслужба області в рамках компетенції направляла рекомендаційні листи головам райдержадміністрацій, міським, селищним та сільським головам та головам об’єднаних територіальних громад. Крім того, з розумінням до означеного питання поставилося керівництво галузевого управління обласної державної адміністрації. Результатом спільної роботи стане забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у закладах освіти.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1487817
Сьогодні
Цього місяця
Всього
416
62400
1487817

Ваш IP: 3.226.251.81
19-08-2019