Комісія з фітосанітарних заходів переглянула низку міжнародних стандартів Рекомендовані

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що за підсумками засідання 13-ї сесії Комісії з фітосанітарних заходів (2018) були переглянуті та прийняті стандарти МСФЗ (міжнародних стандартів із фітосанітарних заходів).

Серед головних питань, що були винесені на розгляд учасників 13-ї сесії Комісії з фітосанітарних заходів, було обговорення та прийняття проектів нових міжнародних стандартів із фітосанітарних заходів, а також додатків до вже існуючих МСФЗ. Комісія успішно прийняла чотири міжнародних стандарти з фітосанітарних заходів:

1) МСФЗ №5 Глосарій фітосанітарних термінів (поправки 2015, 2016);

2) МСФЗ №6 Вказівки щодо нагляду (1997);

3) МСФЗ №15 Вказівки щодо регулювання дерев’яного пакувального матеріалу в міжнародній торгівлі (2002): переглянуті додатки 1 і 2 для включення в якості фітосанітарної обробки сульфурилфториду та діелектричного нагрівання (стандарт описує обробку сульфурилфторидом пакувального матеріалу, виготовленого з сирої деревини, а також фактичні схеми обробки та дає конкретні вказівки щодо факторів, які слід враховувати для успішного застосування обробки);

4) МСФЗ №42 Вимоги щодо використання температурних процедур в якості фітосанітарних заходів (2018).

Довідково: Комісія з фітосанітарних заходів (the Commission on Phytosanitary Measures) (КФЗ), яка створена відповідно до статті XII нового переглянутого тексту Конвенції, прийнятого в 1997 році, регулює діяльність у межах Міжнародної конвенції захисту рослин (МКЗР).

Комісія є керівним органом Конвенції на глобальному рівні, її засідання проводяться щороку і сприяють співробітництву між країнами з метою досягнення виконання завдань МКЗР. Зокрема, КФЗ робить огляди стану справ у сфері захисту рослин, визначає заходи боротьби з розповсюдженням шкідливих організмів на нові території, розробляє і приймає міжнародні стандарти тощо.

Слід зазначити, що МКЗР визнана Світовою організацією торгівлі як єдиною організацією у світі, яка розробляє і затверджує стандарти з питань захисту здоров'я рослин. Країни покладаються на стандарти МКЗР, щоб налагодити належний захист рослин, що, в свою чергу, сприяє досягненню більшої продовольчої безпеки, зменшенню бідності, захисту навколишнього середовища та розвитку успішної торгівлі.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1487945
Сьогодні
Цього місяця
Всього
544
62528
1487945

Ваш IP: 3.226.251.81
19-08-2019