Через підвищений рівень захворюваності на грип та ГРІ учні восьми класів шкіл області перебувають на вимушених канікулах Рекомендовані

У Кіровоградській області протягом сьомого тижня 2019 року (11-17.02) показник захворюваності не перевищував епідпорогу. Однак за інформацією міських і районних управлінь та відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в окремих класах кількість дітей, які захворіли на грип та ГРІ, становить від 20 до 50% від загальної кількості учнів шкіл. З метою недопущення поширення захворювання в окремих класах призупинено навчально-виховний процес.

Станом на 20 лютого на вимушених канікулах перебувають учні чотирьох класів ЗОШ №3, двох класів ЗОШ №35, одного класу ЗОШ №4 у м. Кропивницькому та одного класу Бобринецької ЗОШ №5. В одному класі гімназії ім. Т. Шевченка навчальний процес було відновлено 19 лютого.

Держпродспоживслужба області проводить моніторинг дотримання повітряно-теплового режиму в закладах освіти з метою оперативно реагувати на порушення задля профілактики зростання рівня захворюваності на грип та ГРІ. 18 лютого порушення повітряно-теплового режиму було зафіксовано в ЗОШ №2 та ЗОШ №3 у м. Світловодську. Тут температура повітря становила плюс 14-16°С при нормативній плюс 17-20°С. Через аварійну ситуацію на котельні до закладів подавався теплоносій нижчої температури, ніж передбачено вимогами. Учні знаходилися в класах у верхньому одязі, проводилися скорочені уроки та фізкультхвилинки. Станом на 20 лютого температура повітря в школах відповідає нормативній.

Держпродспоживслужба області акцентує увагу керівників навчальних закладів на необхідності дотримання повітряно-теплового режиму та проведення профілактичних, протиепідемічних заходів з метою запобігання виникненню та поширенню захворювань у дитячих колективах. Детальніше про рекомендації можна дізнатися на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3883454
Сьогодні
Цього місяця
Всього
606
49649
3883454

Ваш IP: 3.238.134.157
27-03-2023