Особливостям електронного декларування вчилися у Держпродспоживслужбі області Рекомендовані

В Україні триває період електронного декларування доходів. Фахівці сектору з питань запобігання корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели семінар-навчання для працівників структурних підрозділів Головного управління та державних установ, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби. Захід пройшов з метою належного виконання суб’єктами декларування вимог ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» та відповідно до Антикорупційної програми Держпродспоживслужби на 2018-2020 роки.

jkjkljpjj

Під час виступу завідувач сектору з питань запобігання корупції Олексій Клименюк звернув увагу присутніх на необхідності дотримання встановлених законом термінів під час подання декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування. Доповідач поінформував учасників семінару про те, що Законом України «Про запобігання корупції» передбачена відповідальність за порушення в процедурі подання е-декларації, а саме: за несвоєчасне подання е-декларації, подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей, умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації тощо.

Відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції», щорічні декларації подаються до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком, - наголосив О. Клименюк.

Під час заходу учасники мали змогу поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2099816
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1391
30022
2099816

Ваш IP: 3.236.8.46
15-07-2020