Управління захисту споживачів продовжує серію навчальних семінарів Рекомендовані

В рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проводять виїзні навчальні семінари для суб’єктів господарювання. Такі заходи відбулися в Новомиргородському та Маловисківському районах.
Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Лілія Буднікова поінформувала підприємців про їх права і обов’язки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) та ознайомила з основними вимогами статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів», які визначають права споживача у разі придбання товару належної чи неналежної якості.
Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт звернув увагу суб’єктів господарювання на дотримання законодавства в сфері безпечності харчових продуктів та вимоги до оформлення супровідних документів на продукцію.

gdthyiuyklug8786
Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Сергій Горовой зосередив увагу на особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимоги щодо оформлення маркування до товару, супровідних документів тощо.
Зібрання пройшли в інтерактивній формі, присутні мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання. Активну участь в організації семінарів та обговоренні питань взяли працівники Новомиргородської та Маловисківської районних державних адміністрацій.
З графіком проведення семінарів можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1219378
Сьогодні
Цього місяця
Всього
4339
69518
1219378

Ваш IP: 54.87.61.215
21-05-2019