Реалізація м'яса, яке не пройшло ветеринарно-санітарної експертизи, забороняється Рекомендовані

На цьому наголосив заступник начальника Кіровоградського районного управління Держпродспоживслужби області Юрій Озеряник під час наради з питань епізоотичної ситуації щодо захворювання тварин на африканську чуму свиней, сказ та трихінельоз на території Кропивницького району. Учасниками заходу були фахівці Кіровоградської районної державної лікарні ветеринарної медицини, дільничні лікарі ветеринарної медицини Кропивницького району, а також уповноважені на проведення держветконтролю на м’ясопереробних підприємствах та забійних пунктах.

87897897yuykj

Відповідно до статті 34 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997 № 771/97-ВР забороняється забій тварин без проведення передзабійного та післязабійного огляду державним ветеринарним інспектором або уповноваженим ветеринаром. Під час передзабійного огляду фахівці звертають увагу на поведінку тварини, її клінічний стан, вгодованість, цілісність шкіряного покриву, стан видимих слизових оболонок , проводять термометрію тощо.Ю. Озеряник зазначив, що м'ясо та інші продукти забою обов’язково проходять ветеринарно-санітарну експертизу, під час якої визначається безпечність продукції тваринного походження, призначеної для харчування людей, подальшої переробки. Після здійснення ветеринарно-санітарної експертизи м'яса та м'ясопродуктів спеціалісти ветеринарної медицини наносять на тушу позначку придатності.

Також на нараді розглянули питання щодо профілактики сказу, ідентифікації сільськогосподарських тварин, реєстрації та перереєстрації пасік в Кропивницькому районі.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1390299
Сьогодні
Цього місяця
Всього
835
49591
1390299

Ваш IP: 18.206.241.26
21-07-2019