Щоб в обіг потрапляло тільки якісне насіння Рекомендовані

З 2019 року скасовано довгострокований мораторій на здійснення заходів державного нагляду (контролю) в сфері насінництва та розсадництва. Тож спеціалісти Держпродспоживслужби можуть не лише реагувати на ситуації, які склалися в сфері насінництва та розсадництва, а й виконувати превентивну функцію – проводити перевірки суб’єктів насінництва та розсадництва. З цього приводу в управлінні фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби області пройшло навчання спеціалістів відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва.

Під час заходу було підведено підсумки роботи відділу за перший квартал поточного року. За вказаний період фахівці здійснили заходи державного нагляду (контролю) в чотирьох суб’єктів насінництва та розсадництва, у трьох з яких було виявлено порушення.

Начальник відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва Наталія Харіна наголосила на дотриманні процедури здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), зупинилася на повноваженнях та обов’язках державних інспекторів з насінництва та розсадництва та звернула увагу на процедуру проведення перевірок з відеофіксацією. Також присутні детально проаналізували пункти Акта перевірки щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері насінництва та розсадництва.

rtrtretret

Заступник начальника відділу Тетяна Степанюк ознайомила присутніх з порядком знищення насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, та садивного матеріалу, що є непридатним для створення багаторічних насаджень тощо. Вона звернула увагу спеціалістів відділу на проведення роз’яснювальної роботи серед керівників та спеціалістів агроформувань області щодо процедури знищення такого насіння під наглядом державного інспектора з насінництва та розсадництва.

За результатами проведеного навчання спеціалісти відділу пройшли перевірку знань з вищезазначених питань шляхом тестування.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1390301
Сьогодні
Цього місяця
Всього
837
49593
1390301

Ваш IP: 18.206.241.26
21-07-2019