Впровадження програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» Рекомендовані

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провело семінар-навчання на тему «Впровадження програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів». Практичне навчання з електронного оформлення ветеринарних документів відбулося на базі Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ. Захід відбувся за участю начальників та спеціалістів районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини, яким надано право видачі ветеринарних документів.

Програмний продукт «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» має на меті забезпечення належного державного контролю за наданням адміністративних послуг, зменшення помилок при оформленні ветеринарних документів, зниження рівня їх підробки та фальсифікації, а також перевірки достовірності даних, які є підставами для видачі таких документів.

ytutyiuiouoi

Заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби області Світлана Яніцька повідомила про порядок оформлення ветеринарних документів та оформлення журналів видачі ветеринарних документів з урахуванням аспектів адміністративно-правового поля. Мова йшла також про можливості Єдиного державного реєстру ветеринарних документів (ЄДРВД), його взаємодію з інформаційною системою Держпродспоживслужби.

На зв’язку між оформленням ідентифікаційних документів на тварин та видачою супровідних ветеринарних документів наголосив головний спеціаліст відділу державного контролю Держпродспоживслужби області Іван Івановський.

Фахівці зазначили, що програмний продукт «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» забезпечує такі можливості:

- оформлення ветеринарних документів тільки на основі інформації про тварину, власника, проведені дослідження, щеплення, благополуччя території/господарства з інформаційних систем Держпродспоживслужби;

- ведення робочих журналів, формування та друк звітів щодо оформлених ветеринарних документів в електронному вигляді;

- відслідковування оплати за оформлені ветеринарні документи;

- ведення реєстру контрагентів;

- перегляд ветеринарного документу з використанням QR коду.

Очікується, що програмний продукт «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» за умов його повного впровадження стане інструментом оптимізації процесів обробки документів, синхронізації з іншими реєстрами та зменшення впливу людського фактору за рахунок використання інформаційних шаблонів та контролю за занесенням інформації.

utyiyuouipoio

Учасники практично відпрацювали видачу ветеринарних документів безпосередньо в програмному продукті (ЄДРВД) та отримали відповіді на запитання, що виникали.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює подяку Компаніївському коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ за співпрацю та надану можливість для проведення практичного навчання в комп’ютерному кабінеті.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1390309
Сьогодні
Цього місяця
Всього
845
49601
1390309

Ваш IP: 18.206.241.26
21-07-2019