Про вимоги законодавства в сферах захисту споживачів та безпечності харчових продуктів – суб’єктам господарювання Рекомендовані

В рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели виїзні навчальні семінари з суб’єктами господарювання Петрівського та Новгородського районів Кіровоградської області.

Начальник управління захисту споживачів Віра Сухопарова зосередила увагу присутніх на сферах діяльності управління захисту споживачів, гарантійних термінах на товар, вимогах до форми розрахункових документів.

Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Лілія Буднікова поінформувала підприємців про їх права та обов’язки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) та ознайомила із основними вимогами статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів» в частині придбання споживачем товару належної чи неналежної якості.

456y64455

Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Сергій Горовой зосередив увагу підприємців на особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимоги щодо оформлення маркування до товару та супровідних документів до них.Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт звернув увагу суб’єктів господарювання на дотримання законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та вимоги до оформлення супровідних документів.

Активну участь в організації семінару та обговоренні питань взяли працівники Петрівської та Новгородківської районних державних адміністрацій. Учасники заходу мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання.

З графіком проведення семінарів можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням.

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1390307
Сьогодні
Цього місяця
Всього
843
49599
1390307

Ваш IP: 18.206.241.26
21-07-2019