За порушення вимог технічних регламентів суб’єкти господарювання оштрафовані майже на 30 тисяч гривень Рекомендовані

Відповідно до Плану здійснення діяльності з ринкового нагляду спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області протягом І кварталу 2019 року провели 11 планових та одну позапланову перевірку характеристик продукції. У ході цих заходів встановлено порушення вимог технічних регламентів у 12 одиницях продукції - низьковольтне електричне обладнання та телефони. За ці порушення передбачена відповідальність згідно з п.2 ч.2 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Відповідно до результатів перевірок прийнято 34 рішення про вжиття обмежувальних заходів та винесено 7 постанов про накладення штрафних санкцій. За введення в обіг продукції, що не відповідає встановленим вимогам, до суб’єктів господарювання застосовано штрафні санкції на суму 29 750 грн, стягнуто 27 200 грн. На продукцію, щодо якої виявлено порушення, введено тимчасову заборону або обмеження на її реалізацію на ринку до усунення формальної невідповідності.

Під час заходів зафіксовано один випадок недопущення суб’єктом господарювання посадових осіб до перевірки. У зв’язку з цим застосовано адміністративні санкції.

Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік у I кварталі 2019 року проведено 9 планових перевірок з метрологічного нагляду щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері законодавчо регульованої метрології. Порушення метрологічних вимог встановлено у 2 суб’єктів господарювання.

Перевірки проводилися у сфері законодавчо регульованої метрології за наступними видами діяльності суб’єктів господарювання: забезпечення захисту життя та охорони здоров’я громадян; торговельно-комерційні операції та розрахунки між покупцем (споживачем) і продавцем (постачальником, виробником, виконавцем). Найбільш характерним прикладом порушення метрологічних вимог є застосування суб’єктами господарювання неповірених засобів вимірювальної техніки.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2024039
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1367
12213
2024039

Ваш IP: 18.204.227.117
06-06-2020