М’ясну продукцію, яку транспортували з порушеннями, повернуто постачальнику Рекомендовані

Спеціалісти Олександрівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області у складі комісії здійснили перевірку транспортного засобу на відповідність умов транспортування харчових продуктів. Транспортний засіб, який обстежували, доставляв охолоджене м’ясо свинини для харчування учнів Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Комісія встановила, що постачальник м’яса використовує автотранспорт, який відрізняється від марки, заявленої в товарно-транспортній накладній, та не відповідає транспорту, що був заявлений в тендерній пропозиції. Транспортний засіб не має холодильного устаткування, знаходиться в незадовільному санітарному стані та порушує вимоги до транспортування м’ясної продукції. Також у експедитора автотранспорту відсутня особиста медична книжка встановленого зразка.

транспорт мясо 22

За результатами обстеження 08 травня було складено акт перевірки продовольчої сировини та повернуто продукт харчування постачальнику. Станом на 20 травня постачальник доставив до закладу сировину в транспортному засобі, що відповідає всім вимогам до транспортування м'ясної продукції.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1766386
Сьогодні
Цього місяця
Всього
643
32257
1766386

Ваш IP: 3.94.202.172
19-02-2020