В Знам'янському районі функціонуватимуть 17 пришкільних таборів відпочинку Рекомендовані

Про це повідомив начальник Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олександр Сіленко під час наради з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії. Захід пройшов під головуванням першого заступника голови Знам'янської районної державної адміністрації Олени Грінчак.

У своєму виступі Олександр Сіленко приділив особливу увагу питанню дотримання температурних режимів під час зберігання харчових продуктів, а також наявності супровідних документів на харчові продукти, що доставляються до закладів відпочинку.

Про якість питної води в закладах відпочинку повідомив присутніх начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби області Сергій Манько. Він зазначив, що в результаті лабораторних досліджень 17 зразків води виявлено один зразок, який не відповідає нормам за мікробіологічними показниками. Також у 11 пришкільних таборах відпочинку питна вода не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Ці заклади використовуватимуть бутильовану воду.

На нараді також обговорили питання, пов’язані з дотриманням в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідеміологічного благополуччя, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, організацією безпечного літнього відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093445
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1315
23651
2093445

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020