В Знам'янському районі функціонуватимуть 17 пришкільних таборів відпочинку Рекомендовані

Про це повідомив начальник Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олександр Сіленко під час наради з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії. Захід пройшов під головуванням першого заступника голови Знам'янської районної державної адміністрації Олени Грінчак.

У своєму виступі Олександр Сіленко приділив особливу увагу питанню дотримання температурних режимів під час зберігання харчових продуктів, а також наявності супровідних документів на харчові продукти, що доставляються до закладів відпочинку.

Про якість питної води в закладах відпочинку повідомив присутніх начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби області Сергій Манько. Він зазначив, що в результаті лабораторних досліджень 17 зразків води виявлено один зразок, який не відповідає нормам за мікробіологічними показниками. Також у 11 пришкільних таборах відпочинку питна вода не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Ці заклади використовуватимуть бутильовану воду.

На нараді також обговорили питання, пов’язані з дотриманням в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідеміологічного благополуччя, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, організацією безпечного літнього відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1487818
Сьогодні
Цього місяця
Всього
417
62401
1487818

Ваш IP: 3.226.251.81
19-08-2019