Шляхи мінімізації ризиків від застосування засобів захисту рослин обговорили в Олександрійському районі Рекомендовані

В с. Бутівське Олександрійського району відбулася нарада з питань обробітку засобами захисту рослин земельних ділянок в межах населеного пункту. Захід пройшов під головуванням Приютівського селищного голови Андрія Коломійцева в приміщенні Бутівського НВК.

Учасниками наради були державний фітосанітарний інспектор Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Володимир Михайленко, представник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, співробітники Олександрійського районного відділення поліції, староста Костянтинівського старостинського округу, представники сільськогосподарських підприємств та мешканці села.

Володимир Михайленко ознайомив присутніх з вимогами державних санітарних правил щодо застосування пестицидів. Мова йшла також про дотримання загальних вимог індивідуального захисту, заходи запобігання отруєнню людей, свійських тварин та бджіл при використанні пестицидів, дотримання строків очікування вживання обробленої городини і кратності обробітків.

«Для обробітку городини необхідно використовувати тільки дозволені до застосування на присадибних ділянках препарати, уникати підробок препаратів, купуючи їх лише в спеціалізованих магазинах у офіційних дистриб’юторів та оригінальній упаковці. В жодному разі не можна купувати препарати «на розлив», - наголосив Володимир Михайленко.

Одне з питань, яке хвилювало громадян, - можливість нашкодити здоров’ю внаслідок застосування пестицидів, зокрема в тих випадках, коли препарати під час обробітків потрапляють на городину із сусідніх ділянок (особливо на листові овочі, які вживаються в їжу в свіжому вигляді). Тож присутні обговорили методи вирішення проблеми та вчасного реагування на можливі ризики.

Наголошуємо, що інформування про застосування засобів захисту рослин з вказівкою на час проведення обробки та назву препарату, який буде застосовуватись – це основний метод уникнення негативного впливу на здоров’я людей та стан природного середовища, який дозволяє дотримуватися добросусідських відносин. Якщо ж ви маєте підозру на отруєння пестицидами, негайно звертайтеся до медичних установ для підтвердження діагнозу і подальшого лікування. А у випадку підтвердження, ви можете звертатися до суду за захистом своїх прав.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093583
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1453
23789
2093583

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020