Фахівці Держпродспоживслужби області обговорили питання вдосконалення системи внутрішнього контролю та аудиту Рекомендовані

В Головному управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбувся семінар щодо вдосконалення публічного управління та розбудови системи внутрішнього контролю. Участь у заході взяли начальник Держпродспоживслужби області Ігор Бойчук, завідувач сектору внутрішнього аудиту Держпродспоживслужби області Віктор Січкар та фахівці Головного управління.

2зєжзлдєжєлє

Відкриваючи захід, Ігор Бойчук наголосив на важливості системи внутрішнього контролю та аудиту, що є запорукою ефективності роботи будь-якої організації.

Основні принципи організації внутрішнього контролю в системі Держпродспоживслужби окреслив Віктор Січкар. Він розповів про особливості міжнародного досвіду запровадження внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту, основні принципи належного державного внутрішнього фінансового контролю.

3оллджожлдожожд

Захід проходив у форматі активного діалогу, на свої питання учасники семінару отримали ґрунтовні відповіді та роз’яснення.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093625
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1495
23831
2093625

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020