Як запобігти поширенню африканської чуми свиней – дізнавайтеся з відеоролика Рекомендовані

У рамках міжнародної технічної допомоги «Програма залучення до спільної біологічної діяльності», що фінансується за рахунок коштів Міністерства оборони США/Агентства зменшення загрози АЧС, створено анімаційний ролик про небезпеку поширення АЧС.

Спеціалісти Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розробили сценарій для відеоролика, який містить інформацію про небезпеку африканської чуми свиней, її клінічні прояви, дії селян при захворюванні свиней та встановленні фактів захворювання.

Метою створення мультфільму є інформування фермерів та власників свиней в приватних домогосподарствах про заходи біобезпеки та біозахисту для запобігання поширенню АЧС.

З роликом можна ознайомитися за цим посиланням.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093612
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1482
23818
2093612

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020