В області відбувся черговий семінар з питань захисту прав споживачів Рекомендовані

В рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області 04 червня 2019 року взяли участь у виїзному навчальному семінарі для суб’єктів господарювання Бобринецького району Кіровоградської області.

Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Лілія Буднікова поінформувала підприємців про їх права і обов’язки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) та ознайомили з основними вимогами статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів» щодо придбання споживачем товару належної чи неналежної якості. Підприємцям також надано інформацію про забезпечення прав споживачів у разі укладення договору поза торговельними або офісними приміщеннями та укладення договорів на відстані (статті 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»).

 

споживачі семінар бобринець 2

 

Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Сергій Горовой зосередив увагу присутніх на особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимогах щодо оформлення маркування товару та супровідних документів до нього.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт звернув увагу суб’єктів господарювання на дотриманні законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та вимогах до оформлення супровідних документів.

Учасники навчального семінару взяли активну участь в обговоренні питань.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093609
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1479
23815
2093609

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020