Привітання з нагоди Дня журналіста Рекомендовані

День журналіста – це свято людей творчої та неспокійної професії.Тих, хто обрав надзвичайно відповідальну справу й кому важко уявити сучасне життя без інформації, засобів її передачі, професійного погляду на події та факти.
Щиро вдячн
ий усім працівникам засобів масової інформаціїта тим, хто «залишається за кадром та рядком» - хто набирає, вичитує й редагує, знімає та монтуєза можливість бути почутими і зрозумілими громадою.
Щиро вітаю вас зі святом та бажаю здоров’я, щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай ваше відкрите і щире слово служить правді, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, даруючи радість і здоров’я на довгі літа!
 
 
З повагою –
начальник Головного управління
Держпродспоживслужби в Кіровоградській області                  ІГОР БОЙЧУК

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093689
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1559
23895
2093689

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020