Навчальні семінари з питань захисту споживачів пройшли в Устинівському та Компаніївському районах Рекомендовані

В рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели навчальні семінари з суб’єктами господарювання Устинівського та Компаніївського районів Кіровоградської області.

2 після 1 абзацу

Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Сергій Горовой зосередив увагу підприємців на особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимогах до маркування товару та оформлення супровідних документів.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт звернув увагу суб’єктів господарювання на дотримання законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та вимогах до оформлення супровідних документів.

4

Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Лілія Буднікова поінформувала присутніх про права і обов’язки підприємців під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) та ознайомила з основними вимогами статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів» в частині придбання споживачем товару належної чи неналежної якості. Також була надана інформація щодо забезпечення прав споживачів у разі укладання договору поза торговельними або офісними приміщеннями та укладання договорів на відстані (статті 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»).

3

Присутні підприємці взяли активну участь в обговоренні питань.

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1573905
Сьогодні
Цього місяця
Всього
162
20361
1573905

Ваш IP: 3.227.240.31
14-10-2019