В області зареєстровано перший з початку року летальний випадок отруєння грибами Рекомендовані

Протягом 5 днів медики боролися за життя 19-річної дівчини з м. Олександрія, але врятувати її не вдалося. Заключний діагноз, який хворій поставили лікарі - гостре отруєння грибами (бліда поганка). В області в поточному році це перший зареєстрований випадок отруєння грибами і перший летальний.

У важкому стані дівчина разом з матір’ю була госпіталізована до відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Олександрійської міської лікарні після споживання маслюків та сироїжок, яких жінки назбирали власноруч у лісі біля с. Ізмайлівка Олександрійського району, перебуваючи на дачі. Грибною стравою пообідали 9 червня, а вранці наст упного дня у жінок з’явилися симптоми отруєння.

У зв’язку зі смертю доньки жінка самовільно залишила лікарню, не отримавши повного курсу лікування.

Держпродспоживслужба області наполегливо звертається до населення з рекомендацією відмовитися від вживання дикорослих грибів, навіть тих, що вважаються умовно їстівними. Здоров’я дорожче, ніж короткочасне задоволення для шлунку.

Якщо ж ви поласували грибами і відчули себе зле – не зволікайте, негайно звертайтеся за медичною допомогою! З рекомендаціями щодо надання першої допомоги постраждалому можна ознайомитися на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

 

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093591
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1461
23797
2093591

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020