В області зареєстровано перший з початку року летальний випадок отруєння грибами Рекомендовані

Протягом 5 днів медики боролися за життя 19-річної дівчини з м. Олександрія, але врятувати її не вдалося. Заключний діагноз, який хворій поставили лікарі - гостре отруєння грибами (бліда поганка). В області в поточному році це перший зареєстрований випадок отруєння грибами і перший летальний.

У важкому стані дівчина разом з матір’ю була госпіталізована до відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Олександрійської міської лікарні після споживання маслюків та сироїжок, яких жінки назбирали власноруч у лісі біля с. Ізмайлівка Олександрійського району, перебуваючи на дачі. Грибною стравою пообідали 9 червня, а вранці наст упного дня у жінок з’явилися симптоми отруєння.

У зв’язку зі смертю доньки жінка самовільно залишила лікарню, не отримавши повного курсу лікування.

Держпродспоживслужба області наполегливо звертається до населення з рекомендацією відмовитися від вживання дикорослих грибів, навіть тих, що вважаються умовно їстівними. Здоров’я дорожче, ніж короткочасне задоволення для шлунку.

Якщо ж ви поласували грибами і відчули себе зле – не зволікайте, негайно звертайтеся за медичною допомогою! З рекомендаціями щодо надання першої допомоги постраждалому можна ознайомитися на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1664468
Сьогодні
Цього місяця
Всього
689
12620
1664468

Ваш IP: 3.234.214.113
11-12-2019