Нагороди з нагоди Дня державної служби Рекомендовані

З нагоди Дня державної служби ряд працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області нагороджені заохочувальними відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук, вітаючи колег із професійним святом і вручаючи відзнаки, наголосив, що від результативності та ефективності діяльності державних службовців залежить успіх економічних та соціальних перетворень у нашій області, та й загалом країні. Саме тому сьогодні суспільство покладає на державних службовців особливу відповідальність та чекає від них глибокої компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи.

За сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби України нагороджені:

Почесною грамотою обласної державної адміністрації

Багрій Андрій Вікторович - перший заступник начальника Головного управління та Волошинова Крістіна Геннадіївна, начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління.

Грамотою обласної державної адміністрації

Чижик Анастасія Валеріївна - заступник начальника управління - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олександрійського районного управління Головного управління.

Подякою Кіровоградської обласної державної адміністрації

Озеряник Юрій Іванович - заступник начальника управління - начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кіровоградського районного управління Головного управління, Бухикало Віталій Миколайович - начальник Онуфріївського районного управління Головного управління, а також Васілова Валентина Василівна - головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського районного управління Головного управління.

IMG 3468 1

Почесною грамотою обласної ради

Травкін Юрій Васильович - начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління та Яніцька Світлана Василівна - заступник начальника управління - начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління.

Грамотою обласної ради

Кривошея Тетяна Анатоліївна - начальник Світловодського міського управління Головного управління і Приходько Світлана Анатоліївна - головний спеціаліст відділу роботи з персоналом управління роботи з персоналом Головного управління.

Подякою обласної ради

Баранов Микола Володимирович - головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Знам’янського районного управління Головного управління, Буднікова Лілія Сергіївна - начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Головного управління та Олійник Ігор Миколайович - начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Голованівського районного управління Головного управління.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1573875
Сьогодні
Цього місяця
Всього
132
20331
1573875

Ваш IP: 3.227.240.31
14-10-2019