Створення належних умов оздоровлення дітей – одне з основних завдань Держпродспоживслужби області Рекомендовані

На цьому наголосив перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Андрій Багрій, виступаючи на засіданні обласного міжвідомчого оперативного штабу з координації роботи по проведенню оздоровлення дітей. Зібрання відбулося під керівництвом тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Світлани Лобанової.

Андрій Багрій проінформував присутніх про роботу, проведену Держпродспоживслужбою області, в ході підготовки до сезону оздоровлення, а також протягом першого місяця роботи оздоровчих закладів.

В оздоровчому сезоні 2019 року працюють 493 заклади оздоровлення та відпочинку для дітей. Це 6 заміських таборів оздоровлення (ДОЗ «Сонячний» Долинського району, ТОВ ДЗОВ «Дружба» Олександрійського району, ТОВ «Оздоровчий комплекс «Лісова пісня» Маловисківського району, ТОВ ДЗОВ «Чайка» Гайворонського району, ТОВ ДЗОВ «Бригантина» Новоархангельського району, ДОЗ «Жовтень» Олександрівського району), 486 таборів відпочинку (з денним перебуванням дітей на базі шкіл та позашкільних навчальних закладів) та 1 табір санаторного типу на базі Староосотського протитуберкульозного дитячого санаторію.

Усі табори відкрились за погодженням з Держпродспоживслужбою.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації в кожному районі та містах обласного значення в період підготовки до проведення оздоровчої кампанії працювали комісії з перевірки стану готовності закладів до оздоровлення та відпочинку дітей, до складу яких увійшли спеціалісти Держпродспоживслужби області. В складі обласної комісії також присутні представники служби.

До початку оздоровлення комісійно були обстежені всі заклади, деякі - двічі. Під час першої оздоровчої зміни в більшості районів комісії продовжили свою роботу та перевіряли табори.

За період підготовки до оздоровчої кампанії та в червні спеціалісти Держпродспоживслужби взяли участь у 687 перевірках, під час яких порушення санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів виявлені у 263 закладах. Найбільше порушень виявлено в Знам’янському, Бобринецькому, Кропивницькому, Світловодському районах, у містах Кропивницькому та Олександрії. До відкриття закладів оздоровлення 95% порушень були усунуті (стовідсотковий показник не забезпечено через неможливість придбання меблів в достатній кількості та їх оновлення новими), в закладах відпочинку - 85% (не виконано ремонтні роботи приміщень, обладнання).

Оздоровча кампанія в області проходить спокійно в епідемічному відношенні.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1573975
Сьогодні
Цього місяця
Всього
232
20431
1573975

Ваш IP: 3.227.240.31
14-10-2019