Державні фітосанітарні інспектори області обговорили актуальні питання своєї роботи Рекомендовані

В управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбулася нарада з актуальних питань діяльності.

Учасники зібрання підбили підсумки діяльності фітосанітарного підрозділу Головного управління за ІІ квартал поточного року та окреслили напрямки роботи на наступний квартал.

Крім того, відповідно до затвердженого плану навчання державних службовців управління фітосанітарної безпеки на 2019 рік із залученням фахівців державної установи «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія» було проведено навчання щодо ідентифікації азіатського й китайського вусачів, шкідників продукції запасів. Присутні також обговорили основні методи виявлення та обліку шкідливих організмів у посівах сої та особливості проведення осінніх обстежень для визначення зимуючих стадій шкідливих організмів, розглянули питання біологічного методу захисту рослин.

112

З метою виконання рішення Колегії Держпродспоживслужби від 07.05.2019 додатково було проведено навчання щодо візуальних ознак пошкодження та ураження регульованими шкідливими організмами об’єктів регулювання, зокрема картоплі, садивного та насіннєвого матеріалу, свіжих овочів та фруктів. Також було розглянуто питання щодо недопущення порушень вимог Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 року № 364 «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» та наказу Міністерства фінансів України від 25.07.2016 № 657 «Про затвердження переліків даних, необхідних для функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів».

Враховуючи актуальність питання, учасники наради обговорили зміни в законодавстві, а саме введення нових форм уніфікованих актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сферах карантину та захисту рослин, проблемні питання, які виникають при обстеженні посівів та місць зберігання з метою виконання фітосанітарних вимог країн-партнерів України в міжнародній торгівлі, зокрема щодо експорту ячменю, кукурудзи та сої до Китайської народної республіки. Крім того, фахівці лабораторії та спеціалісти управління обговорили вимоги щодо оформлення та направлення зразків на фітосанітарну експертизу.

На завершення головний спеціаліст сектору з питань запобігання корупції проінформувала присутніх щодо відповідальності за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1573996
Сьогодні
Цього місяця
Всього
253
20452
1573996

Ваш IP: 3.227.240.31
14-10-2019