Версія для друку

Виявлено невідповідність харчової продукції в закладі оздоровлення та відпочинку дітей Рекомендовані

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області під час здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) у формі інспектування ТОВ ДЗОВ «Чайка» Гайворонського району встановили, що в закладі для харчування дітей використовували масло солодковершкове «Екстра» з вмістом жиру 82,5% виробництва ТОВ «Інтер-мол», м. Дніпро.

Зразки продукту направили для проведення лабораторного дослідження до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області. Відповідно до експертного висновку лабораторії масло не відповідає вимогам нормативної документації (ISO 17678:2010) за тригліцеридним складом молочного жиру, тобто є фальсифікатом.

Рішенням Головного державного інспектора – начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області обіг зазначеного масла в закладі та його закупівлю у виробника для харчування дітей було припинено. З метою вжиття заходів відповідно до вимог чинного законодавства проінформовано Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Держпродспоживслужбу України.

Раніше на нашому сайті в інформації ВИЯВЛЕНО І ВИЛУЧЕНО ФАЛЬСИФІКОВАНЕ МАСЛО вже зазначалося про масло виробництва ТОВ «Інтер-мол», для виготовлення якого замість жирів тваринного походження використали рослинні. Тоді продукт було вилучено з обігу в мережі магазинів.