Фахівці державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби області не допустили до реалізації майже 5 тонн продуктів Рекомендовані

У І півріччі поточного року фахівці державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи області відповідно до результатів проведених досліджень не допустили до реалізації харчові продукти та сировину загальною вагою 4 тонни 954,2 кг.

Причинами недопущення до реалізації молока загальним об’ємом 613,5 літрів стали незадовільні органолептичні показники, а саме: гіркий присмак, підвищений рівень кислотності, ІІІ ступінь чистоти, порушення правил торгівлі (реалізація молока у використаних пластикових пляшках).

На підставі виявлення перевищеного рівня нітратів не допущено до реалізації 4 тонни 218 кг овочів та фруктів. Зокрема надлишок нітратів зафіксували в 317 кг полуниці, 250 кг кавунів, 165 кг дині тощо. Серед продукції, результати дослідження якої не відповідають нормативним показникам, кабачки, перець, цибуля, баклажани, помідори, рання картопля, буряк, рання капуста, огірки, редиска, редька.

Працівники державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби області в межах своєї компетенції постійно взаємодіють з адміністрацією ринків: здійснюють державний ветеринарно-санітарний контроль і нагляд за виконанням вимог Ветеринарно-санітарних правил для ринків, випуском продукції тваринного і рослинного походження, безпечної у ветеринарно-санітарному відношенні.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звертає увагу: продукція, що реалізується в місцях несанкціонованої торгівлі без дотримання належного температурного режиму, не проходить необхідних досліджень для контролю її безпечності. Вживання таких продуктів харчування може призвести до тяжких інфекційних захворювань та нашкодити здоров’ю.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1664554
Сьогодні
Цього місяця
Всього
775
12706
1664554

Ваш IP: 3.234.214.113
11-12-2019