Продукти тваринного походження, що стали джерелом неприємного запаху в м. Кропивницькому, вивезено з поля Рекомендовані

Вранці 02 серпня в м. Кропивницькому знову з’явився неприємний запах. У зв’язку з цим та з метою встановлення джерела смороду фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повторно обстежили територію поля біля с. Вільне Кропивницького району.

Як відомо, раніше один з фермерів вніс на поле в якості добрива неперероблений курячий послід, який придбав на одному з підприємств. Ці відходи реалізовувалися з порушенням вимог чинного законодавства, тож керівника підприємства, яке реалізовувало неперероблені продукти тваринного походження, було притягнуто до адміністративної відповідальності. Рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії господарствам різної форми власності, які займаються утриманням тварин, було заборонено вивозити неперероблені продукти тваринного походження на сільськогосподарські угіддя Кропивницького району. Курячий послід на полі біля с. Вільне було пересипано соломою.

Під час обстеження 02 серпня фахівці Держпродспоживслужби області встановили, що фермер 01 серпня о 21:00 почав прибирати з поля продукти тваринного походження та готувати місце під оранку. Курячий послід було повернуто постачальнику на гноєсховище підприємства для компостування. Тож причиною повторної появи неприємного запаху стало завантаження продуктів тваринного походження в автотранспорт та проведення робіт на землі (передискування поля), де протягом певного часу знаходилися ці відходи.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1664438
Сьогодні
Цього місяця
Всього
659
12590
1664438

Ваш IP: 3.234.214.113
11-12-2019