Встановлено ймовірні фактори, які могли призвести до загибелі риби в р. Біянка в м. Кропивницькому Рекомендовані

2 серпня до Головного управління Держпродспоживслужби області надійшло повідомлення про загибель риби в р. Біянка в м. Кропивницькому. Фахівці Держпродспоживслужби області виїхали на місце для обстеження водойми та прилеглої території, а також відібрали зразки риби і води для лабораторних випробувань.

За результатами досліджень Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби у пробах води з річки встановлено перевищення вмісту нітратів у 5,97 разів (фактичний вміст нітратів – 11,95 при нормативному значенні – 2,0) та аміаку в 1,87 разів (фактичний вміст аміаку – 1,87 при нормативному значенні – 1,0). Відповідно до бактеріологічних досліджень у воді виявлено перевищення мікробного числа та колі-індексу, що свідчить про наявність у воді лактозопозитивних кишкових паличок. За результатами дослідження біологічного матеріалу (риби) встановлено наявність збудників інвазійних (паразитологічних) хвороб риби.

Для встановлення можливих джерел забруднення води в р. Біянка та вжиття необхідних заходів в межах повноважень результати лабораторних досліджень будуть передані до Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2013714
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1888
1888
2013714

Ваш IP: 3.235.75.174
01-06-2020