Нові вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції Рекомендовані

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області пройшов навчальний семінар з питань впровадження Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Закон, що набув чинності 2 серпня поточного року, встановлює вимоги до виробництва органічної продукції за галузями, її обігу, маркування та реалізації, а також механізму сертифікації органічного виробництва.

На заході виступив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук. Він повідомив, що відповідно до положень нового Закону повноваження здійснювати державний контроль (нагляд) у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції надано Держпродспоживслужбі, яка перевірятиме діяльність операторів та органів сертифікації, а також проводитиме планові та позапланові заходи моніторингу органічної продукції на ринку з метою запобігання потраплянню на ринок неорганічної продукції, маркованої як органічна.

2 після 2 абзаца

На питаннях впровадження Закону та його огляді зупинилися начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Світлана Яніцька та головний спеціаліст відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Іван Івановський. Фахівці роз’яснили важливість Закону для інспекції та сертифікації, звернули увагу на питання контролю в галузях тваринництва та рослинництва, підготовки (переробки) продукції. Мова також йшла про права та обов’язки операторів органічного виробництва, відповідальність за порушення Закону.

3 після 3 абзаца

До виступів долучилися представники операторів органічного виробництва ТОВ «Екосем» та ПП НСНФ «Соєвий вік», які поділилися власним досвідом роботи у сфері органічного рослинництва.

4 після 4 абзаца

Семінар проходив в інтерактивній формі, присутні мали змогу поспілкуватися, поставити питання фахівцям та отримати кваліфіковані відповіді на них.

5 в кінці 6 в кінці

  

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2013590
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1764
1764
2013590

Ваш IP: 3.235.75.174
01-06-2020