Версія для друку

У центрі уваги – питання захисту прав споживачів Рекомендовані

У рамках здійснення заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяли участь у виїзному навчальному семінарі із суб’єктами господарювання Олександрівського району.

Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Л.С. Буднікова поінформувала підприємців про їхні права і обов’язки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) та ознайомила з основними вимогами статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів» у частині придбання споживачем товару належної чи неналежної якості. Також була надана інформація щодо забезпечення прав споживачів у разі укладення договорів поза торговельними або офісними приміщеннями або на відстані (статті 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»).

Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів С.В. Горовий звернув увагу підприємців на особливості здійснення державного ринкового нагляду та вимоги щодо оформлення маркування до товару та супровідних документів до них.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Р.В. Крайносвіт зробив акцент у своєму виступі на дотриманні суб’єктами господарювання законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та вимогах до оформлення супровідних документів.

фото 27876898978907