Державні службовці Держпродспоживслужби області підвищили свою професійну компетентність Рекомендовані

З 17 по 19 вересня 2019 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації проходило навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Підвищення професійної компетентності державних службовців як складова реформування служби публічного адміністрування». З вітальним словом до фахівців Держпродспоживслужби області – слухачів семінару звернувся начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук.

«Процеси оновлення системи державного управління, зокрема модернізації державної служби України, що відбуваються на сучасному етапі державотворення, ставлять нові вимоги до професійних та особистісних якостей державних службовців, рівня їх професіоналізму та компетентності. Тому питання вдосконалення діючої нині системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців в Україні, перетворення її на сучасну безперервну професійну освіту фахівців галузі державного управління набуває особливого значення», - зазначив Ігор Бойчук.

2 після 22 абзацу

На відкритті семінару також виступив директор Центру, к.т.н., доцент Сергій Зелінський. Він зауважив, що основною метою професійного навчання державних службовців є підвищення рівня професійної компетентності та професіоналізму кадрів, що в свою чергу є основою надійності функціонування апарату в системі державного управління.

3 після 3 абзацу

Протягом трьох днів у Центрі відбулися заняття на теми управління змінами в умовах реформування державного управління; декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру; документування управлінської діяльності; дотримання правил нової редакції українського правопису тощо. Слухачі семінару отримали консультації щодо особливостей застосування Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» з урахуванням положень спеціального законодавства України, контроль за дотриманням яких покладено на Держпродспоживслужбу, та Закону України «Про доступ до публічної інформації». Після завершення фахівці отримали свідоцтва про проходження навчання за програмою тематичного короткострокового семінару.

Теоретичні знання та практичні навички, отримані під час семінару, сприятимуть підвищенню рівня професіоналізму державних службовців, що позитивно позначиться на виконанні ними своїх посадових обов’язків.

4 в кінець 5 в кінець 6 в кінець

8 в кінець

        

    

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1766627
Сьогодні
Цього місяця
Всього
884
32498
1766627

Ваш IP: 3.94.202.172
19-02-2020