У Благовіщенському районі запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку Рекомендовані

У Благовіщенському районі запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку

У зв’язку із виявленням та ідентифікацією карантинного організму, з метою його локалізації та ліквідації та на підставі подання Головного державного фітосанітарного інспектора Кіровоградської області розпорядженням голови Кіровоградської ОДА запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку. Визначені межі карантинної зони – с. Новоселиця, Благовіщенська філія державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», площа 156,2 га, та регульованої зони – територія Благовіщенського району.

Водночас затверджено заходи з локалізації та ліквідації карантинного організму. Детальніше про небезпечного шкідника кукурудзи можна прочитати на нашому сайті в інформації УВАГА! ЗАХІДНИЙ КУКУРУДЗЯНИЙ ЖУК ОСВОЮЄ ТЕРИТОРІЮ КІРОВОГРАДЩИНИ.

У випадку виявлення на своїх посівах кукурудзи описаного шкідника або для отримання детальної інформації щодо нього звертайтесь до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кабінети 303 – 304 або за телефоном (0522) 32-12-97 чи до найближчого державного фітосанітарного інспектора.

З текстом розпорядження можна ознайомитися за посиланням.

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1766515
Сьогодні
Цього місяця
Всього
772
32386
1766515

Ваш IP: 3.94.202.172
19-02-2020