В області розпочинається осіння пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу Рекомендовані

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28 серпня 2019 року №70 щодо проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні, виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2019 рік та враховуючи складну епізоотичну ситуацію зі сказу тварин у жовтні поточного року на території Кіровоградської області розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з використанням авіаційного транспорту.

Приманки з вакциною розкидатимуть над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області поза територіями населених пунктів.

Наголошуємо, що приманка є безпечною для людей і тварин. Вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна, всередині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу.

46546542 після 3 абзацу

Дані заходи мають забезпечити створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, які є основними носіями збудника сказу.

Держпродспоживслужба області звертається до жителів з проханням: у разі виявлення приманок не беріть їх руками і не переміщуйте з місць розкладання. Під час лісових прогулянок з дітьми слідкуйте, щоб вони не торкалися брикетів.

Кампанія з пероральної імунізації проти сказу триватиме протягом місяця залежно від погодних умов.

3 4564654 в кінець

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1766608
Сьогодні
Цього місяця
Всього
865
32479
1766608

Ваш IP: 3.94.202.172
19-02-2020