Привітання з Днем захисника України Рекомендовані

 

Шановні жителі Кіровоградщини! Дорогі захисники України!

 

Сьогодні ми відзначаємо величне державне свято - День захисника України та День українського козацтва.

Традиційно ці свята відзначають в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, адже вони нерозривно пов’язані, бо поєднали в собі символ віри та нездоланності духу.

Ці свята уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, зміцнюють в нас почуття патріотизму та символізують відродження національної свідомості.

У цей день ми повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб сьогодні знову вибороти для України можливість щасливо жити й ростити дітей та онуків, бути вільними та незалежними.

Вітаю зі святом та бажаю незламності духу, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення мрій і побажань. Нехай у нашій державі панує благополуччя, домівки повняться достатком, а в родинах міцніє любов і злагода!

 

З повагою -

начальник Головного управління Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області                                                            Ігор Бойчук

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2084432
Сьогодні
Цього місяця
Всього
557
14638
2084432

Ваш IP: 34.231.109.238
08-07-2020