Представники Держпродспоживслужби області долучилися до розгляду проблемних питань розвитку сільських територій ОТГ Кіровоградщини Рекомендовані

У рамках програми «U-LEAD з Європою» в Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов круглий стіл на тему «Проблемні питання розвитку сільських територій ОТГ». Під час заходу учасники обговорили можливості вирішення проблемних питань та взаємодії у випадку подій та ситуацій, які становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному й епідемічному благополуччю населення. Також були розглянуті питання щодо процесу розробки програм соціально-економічного розвитку територій в напрямі агропромислового розвитку. У заході взяли участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, а також представники Департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА, Головного Управління ДФС в Кіровоградській області, об'єднаних територіальних громад Кіровоградщини.

 

2 після 1 абзацу

 

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Черненко у своєму виступі наголосила на необхідності забезпечення відповідного температурного режиму в дитячих, освітніх, лікувально-профілактичних закладах та житлових приміщеннях в умовах підвищення захворюваності на грип та ГРІ, вчасного введення протиепідемічних та профілактичних заходів. Також було обговорено питання стану водозабезпечення в області та шляхів досягнення показників безпечності питної води відповідно до вимог державних стандартів, організації та утримання місць видалення відходів (сміттєзвалищ) та їхній вплив на навколишнє середовище і, як наслідок, стан здоров’я людей.

Начальник управління фітосанітарної безпеки Тетяна Лапицька звернула увагу на обов’язковість проведення боротьби з карантинними організмами, у тому числі з амброзією полинолистою, безпечне використання пестицидів та отрутохімікатів, особливо в межах населеного пункту, шляхи вирішення спірних питань щодо невиконання громадянами вимог фітосанітарного законодавства тощо.

Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Юрій Травкін наголосив на необхідності спільної роботи Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування для контролю за епізоотичною ситуацією та своєчасного реагування на випадки захворювання тварин, зокрема зооантропонозними хворобами (спільними для людей і тварин).

Захід проходив в інтерактивній формі, присутні мали змогу поспілкуватися, поставити питання фахівцям та отримати на них відповіді.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2099853
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1428
30059
2099853

Ваш IP: 3.236.8.46
15-07-2020