Версія для друку

Держпродспоживслужба Кіровоградщини підбила підсумки роботи за 9 місяців поточного року Рекомендовані

Під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігоря Бойчука відбулося засідання колегії Головного управління за результатами діяльності за 9 місяців 2019 року.

2 після 1 абзацу

Про підсумки роботи структурних підрозділів Держпродспоживслужби області за три квартали 2019 року та завдання на четвертий квартал проінформували начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Черненко, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Юрій Травкін, начальник управління роботи з персоналом Інна Хархута.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Черненко поінформувала присутніх про вжиття заходів щодфо профілактики виникнення харчових отруєнь та токсикоінфекцій, в тому числі в організованих дитячих колективах. Доповідач також звернула увагу на питання санітарного стану місць видалення відходів на території області та участі органів влади у вирішенні проблемних питань.

3 після 3 абзацу

Про проведену роботу щодо виявлення та вилучення з обігу харчових продуктів, які не відповідають параметрам безпечності або є фальсифікованими повідомив начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Юрій Травкін. Він також розповів про стан видачі ветеринарних документів через Єдиний державний реєстр ветеринарних документів (ЄДРВД).

4 пфісля 4 абзацу

З питанням про стан ідентифікації тварин в області виступив директор Кіровоградської філії державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Едуард Скрипкін.

5 після 5 абзацу

Начальник управління роботи з персоналом Інна Хархута поінформувала присутніх про стан кадрової роботи за 9 місяців поточного року.

6 після 6 абзацу

Перед присутніми також виступили завідувач сектору з питань запобігання корупції Олексій Клименюк щодо своєчасного подання е-декларацій суб’єктами декларування державних установ та завідувач сектору внутрішнього аудиту Віктор Січкар щодо проведення внутрішніх аудитів.

7 після 7 абзацу