Управління контролю в сфері насінництва та розсадництва є структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та здійснює державний нагляд (контроль) за:

  • діяльністю суб’єктів усіх форм власності і господарювання у сфері насінництва та розсадництва;
  • дотриманням технології виробництва на етапах вирощування, збирання і післязбиральної обробки насіння і садивного матеріалу;
  • дотриманням сортових та посівних якостей насіння і садивного матеріалу, що реалізується суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі;
  • дотриманням суб’єктами насінництва та розсадництва державних стандартів, інших нормативних документів, веденням документації сортових посівів і насаджень, за введенням насіння і садивного матеріалу в обіг;
  • за сертифікацією насіння і садивного матеріалу.

Крім того здійснює арбітражне (експертне) визначення  посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу на вимогу споживача або суб’єкта насінництва та розсадництва.

Здійснює моніторинг обсягів виробництва та /або реалізації насіння і садивного матеріалу у суб’єктів господарювання Кіровоградської області незалежно від форми  власності.

Розглядає справи про адміністративні правопорушення та накладає на винних осіб адміністративні стягнення за порушення законодавства  в сфері насінництва та розсадництва.

Приймає участь у розробленні нормативно-правових актів у сфері насінництва та розсадництва та узагальнює практику застосування законодавства, готує пропозиції щодо його вдосконалення.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090762
Сьогодні
Цього місяця
Всього
393
20968
2090762

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020