Підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік

Головне управління у 2017 році проводило роботу із забезпечення реалізації права громадян на звернення у письмовому вигляді та усне, надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів телефонного та електронного зв’язку.

Надійшло 610 звернень громадян у письмовому вигляді, з використанням електронної пошти, за допомогою засобів телефонного зв’язку, на особистому прийомі в начальника Головного управління.

Через Урядову гарячу лінію (з Держпродспоживслужби і обласної державної адміністрації надійшло 153 звернення.

Через Держпродспоживслужбу – 13 звернень.

Через Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – 5.

Через Кіровоградську обласну державну адміністрацію – 19.

Через Кіровоградський обласний контактний центр – 165.

Безпосередньо до Головного управління надійшло 201 звернення.

Індивідуальних звернень – 592, колективних - 18. Первинних – 599, повторних – 11. Причинами повторних звернень є незадоволення заявників попередньою відповіддю, наданою їм з дотриманням вимог чинного законодавства, виникнення у авторів звернень нових запитань, правова необізнаність у питаннях законодавства щодо захисту прав споживачів.

На особистому прийомі начальником Головного управління надійшло 3 звернення.

Частка звернень, що надійшли від найменш соціально захищених громадян, склала майже 14%.

Найбільша кількість звернень надійшла з м. Кропивницького (243), м. Олександрії та Олександрійського району (53), Кіровоградського району (41).

Найменша кількість – із Знам’янського, Маловисківського, Благовіщенського та Світловодського районів (по 5), Петрівського (4), Компаніївського та Долинського (по 3), м. Світловодська (2), а також Новоукраїнського, Добровеличківського, Голованівського та Олександрівського районів (по 1).

За актуальністю тематики найбільше звернень з питань захисту споживачів. Їх надійшло 275. На другому місці – питання безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, таких звернень надійшло 153. Звернень, у яких порушуються питання дотримання санітарного законодавства, надійшло 124. З питань контролю у сфері ціноутворення – 24 звернення, з питань фітосанітарної безпеки - 16.

Показник звернень, у яких питання вирішені позитивно, складає близько 20 відсотків. Тобто переважно результатами розгляду звернень є надання заявникам роз’яснень.

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян щоквартально і за підсумками року розміщується на сайті Головного управління в розділі «Зв’язки з громадськістю».

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1487843
Сьогодні
Цього місяця
Всього
442
62426
1487843

Ваш IP: 3.226.251.81
19-08-2019