Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Актуальність підготовки фахівців з агрономії обговорили на зустрічі зі стейкхолдерами

Начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Тетяна Лапицька взяла участь у онлайн-зустрічі зі стейкхолдерами освітньої програми «Агрономія» Центральноукраїнського національного технічного університету з акредитації програми підготовки агрономів-бакалаврів. В ході спілкування учасники заходу обговорили актуальність підготовки фахівців з агрономії для Кіровоградської області та стрімкий і потужний розвиток аграрного виробництва Кіровоградщини.

Доповідач зазначила, що Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області є заінтересованою стороною щодо підвищення рівня професійної компетенції здобувачів освіти в сфері агрономії, адже наразі близько 30% спеціалістів управління фітосанітарної безпеки є випускниками кафедри загального землеробства.

Також Тетяна Лапицька розповіла про успішну співпрацю з кафедрою загального землеробства та практику спільних проєктів в галузі карантину та захисту рослин, насінництва та розсадництва.

Кіровоградщина – аграрний край, тому обласне управління Держпродспоживслужби як потенційний роботодавець зацікавлене в підготовці висококласних фахівців за спеціальністю «Агрономія». Співпраця з навчальними закладами в цьому напрямку продовжується.

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки