Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Держпродспоживслужба налагоджує співпрацю з навчальними закладами щодо можливості працевлаштування випускників

Одним із важливих чинників забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця зі стейкхолдерами, тобто колом осіб, які є зацікавленими у майбутніх випускниках. До цієї групи перш за все відносяться роботодавці - фахівці-професіонали, які добре знають, якими компетентностями має володіти випускник закладу освіти відповідно до сучасних вимог.

Взаємодія педагогічного колективу, здобувачів освіти з роботодавцями та стейкхолдерами сприяє популяризації спеціальностей і дозволяє вчасно реагувати на пропозиції ринку праці щодо підготовки майбутніх фахівців. Тож Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області налагоджує таку співпрацю з навчальними закладами.

Так, начальник управління роботи з персоналом Держпродспоживслужби в області Оксана Фарик взяла участь у зустрічі студентів і викладачів кафедри менеджменту та підприємництва Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. До заходу також долучилися представники інших органів державної влади, місцевого самоврядування, митниці, приватних організацій, інших установ.

Оксана Фарик ознайомила студентів із напрямками роботи Держпродспоживслужби, звернула увагу на питання щодо діяльності державної установи і поєднання освітніх програм із отриманням необхідних умінь, знань та навичок для подальшого працевлаштування та успішної кар’єри.

Наприкінці зустрічі керівник кафедри Володимир Панченко подякував присутнім за співпрацю. Стейкхолдери домовилися щодо подальшої роботи з секцією менеджменту та підприємництва, адже спільні заходи викладачів, студентства та потенційних роботодавців є невід’ємною складовою навчального процесу, яка забезпечує зміст освіти та є дієвим шляхом підвищення її якості.

 

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки