Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

На Кіровоградщині успішно пройшла дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

На території Онуфріївської територіальної громади з 6 по 9 червня відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь у заході взяли 15 роїв старшої вікової групи учасників із 14 громад області. Розміщення дітей було організовано в наметах на місцевому стадіоні.

Наметове містечко включало житлову, адміністративно-господарську та фізкультурно-оздоровчу зони. Також було організовано та облаштовано медичний пункт.

Для створення належних умов перебування та організації харчування учасників, а також з метою запобігання виникнення випадків інфекційних захворювань та харчових отруєнь під час проведення гри відбулись наради з організаторами заходу за участі фахівців Держпродспоживслужби області, голови Онуфріївської селищної ради, спеціалістів відділу освіти.

Напередодні відкриття «Джури» та безпосередньо в період її проведення фахівці Держпродспоживслужби в Кіровоградській області брали участь у комісійних обстеженнях місця розміщення учасників заходу. Особлива увага зверталась на дотримання санітарно-гігієнічних вимог із облаштування наметового містечка (прибирання території, зберігання та вивезення твердих побутових відходів, умови для дотримання особистої гігієни учасників та працівників тощо). Окремо розглядалися питання з дотримання питного режиму та організації харчування дітей (забезпечення дітей та працівників якісною питною водою, дотримання умов зберігання та реалізації продуктів харчування та страв тощо).

Завдяки спільним зусиллям організаторів заходу та Держпродспоживслужби Кіровоградщини військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») на території Онуфріївської громади пройшла без епідемічних ускладнень, з дотриманням вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

 

 

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки