Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Розширення співпраці Держпродспоживслужби Кіровоградщини та ЦНТУ

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області продовжує розширювати свої партнерські зв'язки у науково-дослідній та навчально-методичній сферах. Начальник Головного управління Ігор Бойчук та ректор Центральноукраїнського національного технічного університету Володимир Кропівний уклали угоду про співпрацю, спрямовану на налагодження широкомасштабного партнерства між установами.

Предметом угоди стала організація партнерства та спільних заходів щодо популяризації знань у сферах карантину та захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, насінництва та розсадництва, контролю за якістю зерна та продуктами його переробки тощо. Крім того здобувачам освітньої програми агротехнічного факультету відкривається можливість лекційних і практичних занять за участі фахівців Держпродспоживслужби області, а також виконання та захисту бакалаврських і магістерських кваліфікаційних робіт.

Зазначимо, що співпраця з ЦНТУ триває не один рік, тож вона вже принесла багато цікавих та плідних результатів для обох сторін і стала важливим чинником їх впровадження в сільськогосподарське виробництво та етапом у розвитку наукової діяльності в рамках здійснення навчального процесу.

 

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки