Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Тематична виставка до Міжнародного дня здоров’я рослин

З нагоди відзначення Міжнародного дня здоров’я рослин фахівці управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області організували тематичну виставку в холі установи. Тут всі зацікавлені мають змогу ознайомитися з основними аспектами роботи фітосанітарних інспекторів, а також дізнатися про виявлені в Україні карантинні організми – шкідники рослин. Також на виставці представлені інформаційні пам’ятки, розроблені фітосанітарними спеціалістами Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Захист рослин є надважливим, адже від рослин залежить і наше здоров’я, і здоров’я нашої планети. Рослини виробляють 98% кисню, яким ми дихаємо, складають 80% їжі, яку ми їмо. Сьогодні відомі 25 000 видів рослин, із яких майже 3 000 їстівні. Кисень і їжа, які ми отримуємо від рослин, дають нам необхідну енергію, щоб рости та рухатись. Рослини дають нам ліки, коли ми хворіємо.

Своїми коренями рослини зміцнюють ґрунт і запобігають його руйнування. Вони також підтримують здоров’я ґрунту (родючість). Якісні, міцні ґрунти та здорові рослини нероздільно пов’язані одне з одним. Тому для виживання людей і інших форм життя на Землі дуже важливо піклуватися про рослини та підтримувати їх здоров’я. 30% поверхні Землі заселено рослинами. Якщо розглядати поверхню землі із космосу, то буде видно, що зелений колір – один із основних.

Як і у випадку зі здоров’ям людини, захист рослин від шкідливих організмів набагато вигідніший, ніж боротьба з надзвичайними ситуаціями. Тож профілактика має вирішальне значення для уникнення нищівного впливу шкідливих організмів на сільське господарство та продовольчу безпеку.

 

 

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки