Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Ветеринарних фахівців Кіровоградщини запрошують на зустріч з питань ідентифікації та реєстрації домашніх тварин

За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Міністерства цифрової трансформації України запроваджується проєкт з проведення ідентифікації та реєстрації домашніх тварин.

Проєкт передбачає створення Єдиного державного електронного реєстру для одержання оперативної та надійної інформації про домашніх тварин і задля забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя.

У проєкті беруть участь не тільки ветеринарні лікарі державних закладів ветмедицини, а й приватні ліцензовані ветеринарні лікарі (ФОПи та лікарі приватних закладів ветеринарної медицини), які спеціалізуються на домашніх тваринах. Вони зможуть працювати з Єдиним державним електронним реєстром і видавати ветеринарні паспорти державного зразка.

Ця ініціатива є важливим кроком у вдосконаленні системи контролю над епізоотичною ситуацією та розвитку ветеринарної галузі в Україні.

Завдяки інформаційній кампанії щодо роботи з Реєстром ветеринарні лікарі можуть дізнатися про:

  • мету і завдання Єдиного державного реєстру;
  • роль ветеринарів у проєкті;
  • функції та можливості реєстру;
  • порядок реєстрації домашніх тварин;
  • перелік ветеринарних систем, які залучені в проєкт.

Зустріч для керівників державних та приватних закладів ветеринарної медицини Кіровоградської області відбудеться у середу, 3 липня, об 11:00 в конференц-залі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, 3 поверх, каб. 318.

Участь у заході за попередньою реєстрацією за посиланням: https://forms.gle/hESuLVQBfc9p4PC49.

Закликаємо ветфахівців взяти участь у зустрічі та сприяти ефективному впровадженню Єдиного державного реєстру.

 

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки