Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Робота мобільного пункту безкоштовної вакцинації тварин проти сказу біля парку «Ковалівський» в м. Кропивницький

До уваги мешканців мікрорайону «Ковалівка» та всіх власників тварин! 15 березня з 11 до 14 години працюватиме мобільний пункт безкоштовної вакцинації тварин проти сказу за адресою: вул. Юрія Олефіренка, 10 (біля кафе «Щастя»). Вакцинацію домашніх улюбленців здійснюватимуть фахівці Кропивницької районної державної лікарні ветеринарної медицини завтра. Орієнтир – чорний автомобіль з білим медичним халатом.

Також ви завжди можете убезпечити свої чотирилапих від ризику смертельного захворювання, звернувшись для вакцинації до державних установ ветеринарної медицини в м. Кропивницький – вул .Преображенська, 94-б, вул. Бобринецький шлях, 6, тел.: 0507602834, 0990425237.

Для вакцинації використовується якісна, безпечна та ефективна вакцина вітчизняного виробництва «Рабістар РЕД», вакцинація є БЕЗКОШТОВНОЮ! Просимо мешканців мікрорайону та власників тварин, які здійснюють вигул своїх домашніх улюбленців поблизу парку, обов’язково надати тварин для профілактичного щеплення, яке убезпечить тварину від смертельного захворювання, а людей - від ризику зараження хворобою.

За наявності ветеринарного документа на тварину (ветеринарного паспорта), просимо взяти його з собою для проставлення відмітки про вакцинацію.

Зазначаємо, що у зв’язку з лабораторним підтвердженням захворювання на сказ лисиці, яку помітили 6 березня в парку «Ковалівському» в м. Кропивницький, та відповідно до рішення місцевої Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії територію парку «Ковалівський» визначено неблагополучним пунктом з захворювання на сказ. Також визначено загрозливу зону, до якої увійшли вулиці Київська, Євгена Чикаленка, Юрія Олефіренка, Івана Похитонова, Вокзальна, Театральна, Віктора Чміленка, Кавалерійська, Нейгауза, Шульгіних, Шевченка, Ельворті, провулки Училищний та Леніна.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області нагадує, що сказ – надзвичайно небезпечне вірусне захворювання як тварин, так і людей, яке викликає розлади нервової системи і 100% закінчується смертю.

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки