Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Уряд дозволив проведення заходів державного ринкового нагляду

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 08.03.2024 № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550» дозволив проведення заходів державного ринкового нагляду щодо:

  • побутових ламп неспрямованого випромінення, в частині їх відповідності вимогам Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для побутових ламп неспрямованого випромінення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 734 і Технічного регламенту щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайнуенергоспоживчих продуктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 804;
  • низьковольтного електричного обладнання, в частині його відповідності вимогам Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067;
  • обладнання, в частині його відповідності вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077.

Також дозволено проводити позапланові заходи державного ринкового нагляду щодо всієї нехарчової продукції, яка відноситься до переліку видів продукції, яка відноситься до сфери відповідальності Держпродспоживслужби.

Інформуємо, що однією із підстав для проведення позапланових заходів, у відповідності до статей 24-25 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» є звернення споживачів (користувачів) відповідної продукції, а також органів виконавчої влади, виконавчих органів місцевих рад, правоохоронних органів, громадських організацій споживачів (об'єднань споживачів), об’єднань суб’єктів господарювання, у яких міститься інформація про розповсюдження продукції, що завдала шкоди суспільним інтересам чи має недоліки, що можуть завдати такої шкоди і відсутня інформація, за якою виробника такої продукції може бути ідентифіковано, але міститься інформація, за якою може бути встановлено розповсюджувача, у якого було придбано (виявлено) таку продукцію.

Звернення можна направити до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області одним із способів:

  • заповнити форму на офіційному веб сайті Головного управління;
  • написати листа на електронну пошту gudpss@kr.consumer.gov.ua;
  • направити звернення в паперовому вигляді на поштову адресу: вул. Тараса Карпи, 84, м.Кропивницький, Кіровоградська область, 25006.
Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки