Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

З Днем карантину рослин України

30 червня 1993 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про карантин рослин» і цей день вважається офіційною датою створення національної служби з карантину рослин України. Наразі територіальним органом виконавчої влади, який реалізує державну політики у сфері карантину рослин в регіоні, є Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Головне завдання Держпродспоживслужби в сфері карантину рослин – забезпечити охорону території країни від занесення і поширення небезпечних карантинних організмів рослин, а також виконати міжнародні зобов’язання у сфері карантину рослин перед нашими торговельними партнерами.

Робота державного фітосанітарного інспектора вимагає високого професіоналізму, знань, навичок та вміння швидко реагувати на складні ситуації, особливо у випадках виявлення небезпечних карантинних організмів. Адже наші фахівці мають справу як із вже відомими карантинними організмами, так і з новими, відсутніми в Україні.

Фахівці управління фітосанітарної безпеки та фітосанітарної лабораторії – це спеціалісти високої кваліфікації і професійного рівня, які сумлінно виконують свої обов’язки, щодня удосконалюють знання і навички, які відповідають вимогам європейського рівня. Вони професійно та відповідально виконують поставлені завдання, забезпечують безперебійний експорт продукції рослинного походження та охороняють українські ниви від карантинних організмів.

Вітаю державних фітосанітарних інспекторів, співробітників фітосанітарних лабораторій та всіх, хто опікується питаннями фітосанітарної безпеки, сільгоспвиробництва, імпорту та експорту продукції рослинного походження з 31-річницею від дня заснування Національної організації захисту рослин України та дякую кожному за сумлінне виконання своїх обов’язків.

Нехай кожен день Вашого життя буде сповненим радістю і натхненням, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні відповідальних професійних обов’язків.

Щиро бажаю миру та Перемоги!

 

 

Начальник Головного управління

Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Ігор БОЙЧУК

Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки