Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Декларування

Роз’яснення від 13.11.2023 №4

Роз'яснення від 29.12.2021 №11

Нові порядки:
ведення реєстру е-декларацій 
повідомлення про суттєві зміни 
відкриття валютного рахунка


З метою завчасної підготовки для подання е-декларації необхідно виконати наступні дії:

По-перше: перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

По-друге: перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром. Якщо термін дії сертифікату сплинув, скористатись ЕЦП неможливо, необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. На офіційному веб-сайті НАЗК за посиланням: у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки НАЗК за адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua або заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті НАЗК:  Для отримання роз’яснення при заповненні е- декларацій звертатись до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел. (0522) 32-26-29.


Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки